ÖVRIGT / Mattor / Gashgai 7627008
nr 762 7008
Gashgai
Antik, 165x230
Kondition: jämnt ställvis hårt slitage, hål, kortsidor med skador, lagningar
Utrop:
5.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 28 maj 2012
kl 18:15:32
28/5 15:17:50
28 maj
Orientaliska Mattor
Tema med dekorativa och orientaliska mattor
Läs mer om Orientaliska Mattor